poniedziałek, 15 lipca 2013

Dni Grębowa


W miniony weekend mieszkańcy gminy Grębów obchodzili "Dni Grębowa". To największa impreza plenerowa- organizowana cyklicznie, licznie gromadząca ludność nie tylko z naszego terenu. 
Gwiazdą pierwszego dnia obchodów był zespół BIG CYC. 
Kolejny raz odbyły się zmagania sołectw, w których wygrało sołectwo z Zapolednika z liderką zespołu Justyną  Piwowar i Sołtysem Janem Janeczko na czele.
 Jury zachwycone było przede wszystkim scenką kabaretową "Jarzębinki przyjeżdżają do Grębowa", w które to wcieliły się dziewczyny z Zapoeldnika. 
Nie zabrakło też "tańca z gwiazdami". W tym roku  pracownicy  GCK wcielili się w role: Kayah, Beaty Tyszkiewicz, Michała Wiśniewskiego, Małgosi Rozenek, Joanny Krupy, Edyty Górniak, Tatiany Okupnik, Grzegorza Skwińskiego czy Hardkorowego Koksa.
Wygraliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszystkim drużyną  serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę!!!! Drugi dzień obchodów upłynął pod hasłem "Pikniku Folkloru na Lasowiacką nutę". 


Swoją twórczość prezentowały zespoły z całego powiatu. Na specjalnie przygotowanych stoiskach, można było posmakować potraw regionalnych i bawić się wspólnie z zespołami. Nie zabrakło tańców i wspólnej biesiady. Gwiazdą wieczory był zespół Bayer Full.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.